تقاضا تصویر تصویری سرگرمی مشاهده

تقاضا: تصویر تصویری سرگرمی مشاهده سرگرمی عکس منتخب روز

رشد قیمت ۹ گروه مواد خوراکی , بانک مرکزی

بانک مرکزی خلاصه نتیجه های گزارش میانگین قیمت خُرده فروشی بعضی از مواد خوراکی در هفته نهایی به ۱۵ تیرماه را اعلام کرد که طی آن قیمت ۹ گروه نسبت به هفته قبل..

ادامه مطلب

عربستان ظرفیت زیاد کردن 2 میلیون بشکه نفت را ندارد / نماینده کشور عزیزمان ایران در اوپک

«حسن کاظم پور اردبیلی» نماینده کشور عزیزمان ایران در هیات عامل اوپک شنبه شب در تصویر العمل به درخواست ‘دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا از ‘س..

ادامه مطلب

و تاثیر آن بر بازار طلا ، نخریدن&quot، کمپین &quot

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر اعلام کرد که سیاست‌های دولت در بازار طلا و ارز نتیجه نداده و نوسانات موجود گواه آن است و اگر به جا..

ادامه مطلب

یک هواپیما هم به کشور عزیزمان ایران تحویل نمی دهیم / بوئینگ

مدیرعامل بوئینگ گفت: این شرکت به هیچ کدام از تک تک تولیدات هواپیما جهت کشور عزیزمان ایران متعهد نیست و حتی یک فروند از هواپیماهایی که جهت کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

افت طلا زیر سایه دلار نیرومند

طلا در آستانه ثبت بیشترین کم کردن قیمت هفتگی و ماهانه در امسال میلادی قرار دارد. زیاد کردن قیمت بازدهی اوراق خزانه آمریکا در کنار تقویت شاخص دلار باعث اف..

ادامه مطلب

جعبه سیاه هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج احتمالا پیدا شده است است

در حالی که بعضی از کانال‌های اطلاع رسانی خبر از کشف شدن جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده شرکت آسمان می‌دهند، هنوز شرکت هواپیمایی کشوری در این زمینه نظر قطعی ..

ادامه مطلب

بازار مسکن در سال آینده آرام خواهد بود / مظاهریان

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت‌: سال آینده بازار آرامی جهت بخش مسکن آینده نگری می‌کنیم و رشد قیمت‌ متناسب با قیمت تورم خواهد بود.  ..

ادامه مطلب

اصلاح اوضاع اقتصادی کشور نیازمند تقویت صادرات است / علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح اوضاع اقتصادی کشور نیازمند تقویت صادرات است چنانچه در ۴۰ سال گذشته سرانه صادرات غیرنفتی یک دهم درآمد نفتی کشور بوده که خ..

ادامه مطلب