تقاضا تصویر تصویری سرگرمی مشاهده

تقاضا: تصویر تصویری سرگرمی مشاهده سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سه یادگاری که منصوریان در روز خداحافظی از خود به‌جای گذاشت

بازی با ذوب‌آهن بر خلاف فصل پیش، نتوانست منصوریان را از لبه تیغ نجات دهد و او، روز گذشته جهت آخرین بار سرمربی استقلال بود. 

سه یادگاری که منصوریان در روز خداحافظی از خود به‌جای گذاشت

سه یادگاری که منصوریان در روز خداحافظی از خود به جای گذاشت

عبارات مهم : آخرین

بازی با ذوب آهن بر خلاف فصل پیش، نتوانست منصوریان را از لبه تیغ نجات دهد و او، روز گذشته جهت آخرین بار سرمربی استقلال بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از آخر بازی استقلال و ذوب آهن، برکناری یا اخراج منصوریان اتفاقی قابل آینده نگری بود. منصوریان قبل از اخراج به وسیله باشگاه، در کنفرانس مطبوعاتی استعفا کرد و حالا، همه منتظر گزینش جانشین او از بین گزینه های داخلی و خارجی هستند. منصوریان، با سه یادگار تلخ در دفاع، حمله و جدول رده بندی استقلال را ترک می کند.

سه یادگاری که منصوریان در روز خداحافظی از خود به‌جای گذاشت

1- تیم او با ۲ گل زده در هفت بازی، بدترین خط حمله لیگ برتر هست. آن هم در شرایطی که در کنار ذوب آهن، یک بازی زیاد از سایر تیم ها دارد. تیم منصوریان این فصل، جهت زدن هر گل ۳،۵ بازی وقت مورد نیاز داشت!

2- استقلال ۵ مسابقه و بیش از یک ماه است در هیچ بازی نتوانسته دروازه اش را بسته نگه دارد. آخرین کلین شیت آن ها در ورزشگاه آزادی و برابر تراکتورسازی بدست آمد. استقلال بعد از آن از سایپا، پدیده، پارس جم و ذوب آهن در لیگ برتر و گل گهر در جام حذفی گل خورد.

بازی با ذوب‌آهن بر خلاف فصل پیش، نتوانست منصوریان را از لبه تیغ نجات دهد و او، روز گذشته جهت آخرین بار سرمربی استقلال بود. 

3- بدتر از همه، اینکه استقلال خوزستان فردا با یک مساوی برابر سپیدرود هم بالاتر از استقلال قرار می گیرد و منصوریان، تیمش را در منطقه سقوط تحویل مربی بعدی می دهد. البته در صورت برد گسترش فولاد، اوضاع بدتر هم خواهد شد و استقلال جهت نخستین بار در لیگ برتر، قرار گرفتن در رده آخر را تجربه می کند.

واژه های کلیدی: آخرین | استقلال | خداحافظی | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz